Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego „Szkolenia UTB” – profesjonalizm i rzetelność w wykonywaniu swojej pracy.

Instytucja szkoleniowa Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego „Szkolenia UTB” jest firmą, która zajmuje się przygotowaniem kandydatów do egzaminu na uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego na obsługę oraz konserwację urządzeń podlegających pod dozór techniczny.

Charakteryzujemy się:

  • wykwalifikowaną kadrę szkoleniową posiadającą odpowiednie kwalifikacje potwierdzone certyfikatami UDT-CERT
  • wieloletnie doświadczenie przy współpracy z międzynarodowymi firmami (Centrostal S.A., Port Lotniczy Wrocław, Toshiba, UPM Raflatac, Basf i wiele innych)
  • Indywidualne podejście do każdego klienta – nie działamy schematycznie
  • Znajomością wszystkich przepisów prawnych związanych z realizacją danego zamówienia
  • Gwarancją zdawalności egzaminu przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego

Prowadzimy szkolenia grupowe dla zakładów pracy, instytucji oraz indywidualnie. Staramy się dostosować godziny prowadzonych szkoleń. Istnieje także możliwość przeprowadzenia szkolenia w weekendy. Zapewniamy urządzenia na potrzeby kursu.

Kursy odbywają się według odpowiedniego programu szkolenia, który daje pewność zdania egzaminu. Sam kurs jest podzielony na dwie części tematyczne - teoretyczna oraz praktyczna. Ilość godzin całego kursu uzależniona jest od rodzaju urządzeń na jaki ubiegają się zainteresowani.

W przypadku grupy osób zapewniamy duże rabaty za kurs nawet do 30% standardowej kwoty, dlatego polecamy zapisy na kurs grupowo. W przypadku chęci poznania szczegółów szkolenia oraz ceny prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny - wykwalifikowani pracownicy zapewnią szybki i profesjonalny kontakt. Posiadamy uzgodnione programy szkoleniowe z Urzędem Dozoru Technicznego oraz Transportowym Dozorem Technicznym.